• (0312) 332 16 96 pbx
  • (0506) 700 39 28 gsm

Asansör Kiralama

Asansör Kiralama

Asansör KiralamaBirlik depolama olarak müşterilerimizin nakliye ihtiyaçların her alanı içerisinde çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam eden şirketimiz Ankara şehir içi nakliyat hizmetlerinde en hesaplı fiyatlarla asansör kiralama hizmeti sağlamaktayız. Asansörlü taşımacılık sadece ev türündeki eşyaları taşımakla kalmayıp aynı zamanda birçok iş kolu içerisinde kullanılabilen bir sistemdir.

Başlıca asansörün kullanım alanları arasında inşaat firmaları, reklam firmaları, çelik kasa işi ile uğraşan firmalar asansör kiralama hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.

Kiralık asansöre ihtiyacınız olduğunda firmamızdan ücretsiz olarak destek alabilir, asansörlerimizin teknik bakım konusunda destek alabileceğinizi belirtmek isteriz. Asansörlü taşımacılık araçlarımızı ister aylık olarak isterseniz yıllık bazda kiralayabilirsiniz.

Büyük türde olan ev mobilya eşyalarını asansörlü taşıma ekipmanı ile taşıyabilirsiniz. Her seferinde 300 kg ağırlığı taşıyabilen bu sistem sayesinde eşyaların taşınma sırasında hiçbir zorluk çekmeden 20 kata kadar çıkabilen sistemimiz sayesinde güvenilir ve hızlı bir şekilde eşyalarınızı taşıyabileceksiniz.

İnşaat firmaları tarafından malzeme taşımacılığında en çok tercih edilen sistemler arasındadır. Her katta bulunan eşyayı veya inşaat malzemesini bu sistemle çok rahatlıkla taşıyabileceğiniz belirtmek isteriz.

Asansörlü eşya taşıma sistemi sizleri büyük bir yükten kurtarır ve hem zamandan hem de maliyet yönünden oldukça hesaplı bir sistem olması yönünde birçok avantajı bulunmaktadır. Asansör kiralama hizmetlerinde Ankara’nın her bölgesinde çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Asansör kiralama koşulları hakkında bilgi almak için günün her saati müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım?

Esyadepolama.org © Birlik Depolama Bir Destan Taşımacılık İştirakidir.