• (0312) 332 16 96 pbx
  • (0506) 700 39 28 gsm

Ev Eşya Depolama

Ev Eşya Depolama

Eşya depolamaAkıllı oda tipi depolarımızda eşyalarınızı güvenli bir ortam içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Depolama firması arayan müşterilerimize Ankara’da kurulu olan 8.500m2 alana sahip depomuzda ister aylık olarak isterseniz yıllık bazda depolama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Akıllı oda tipi depolarımız kişiye özel olup sadece size ait özel bir alandan oluşmaktadır. Güvenlikli bir alt yapıya sahip teknolojik imkanlarla donatılmıştır. Kamera ile her gün izlenmekte olup güvenlik görevlileri tarafından korunmaktadır. Depolama alanında muhafaza edilen tüm eşyalarınız anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firmaları tarafından sigorta altına alınmaktadır.

Kapalı ahşap konteynerler içerisinde eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza etmekteyiz. Depolarımızın ahşap konteynerlerden oluşmasının en iyi nedeni ise hava alış verişinin yüksek olmasıyla rutubet ortamının pek mümkün olmayışından kaynaklıdır.

Ankara eşya depolama şirketi olarak ev ve iş yerlerinizi işgal eden veya atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı profesyonel ortamlar içerisinde muhafaza etmekteyiz. Başlıca depolama yapmış olduğumuz eşyalar arasında ev türündeki eşyalar, ofis tipi eşyalar, yazlık kışlık lastikler, araba parçaları vb. eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza etmekteyiz.

Başta Amerika ve Avrupa’nın tüm ülkelerinde yaygın olarak kullanılan bireysel depo anlayışının konfor ve kaliteyle buluşmasıyla Ankara depolama firmamızda sizler için esnek çözümler üretmekteyiz. Sadece ev türündeki eşyaları depolamıyor aynı zamanda büyük ve küçük ölçekli depo odalarda eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza ediyoruz.

Biz Sizi Arayalım?

Esyadepolama.org © Birlik Depolama Bir Destan Taşımacılık İştirakidir.