• (0312) 332 16 96 pbx
  • (0506) 700 39 28 gsm

Kurumsal & Firma Profili

Kurumsal

KurumsalBirlik depolama olarak modern hayatın yaşam alanlarını daraltan tüm eşyaları sizler için saklar ve en iyi şekilde muhafaza eder. Bireysel ve kurumsal olarak sizlere hizmet sağlayan şirketimiz yalnızca profesyonel olarak eşya depolama hizmeti vermekle kalmıyor aynı zamanda taşımacılık, lojistik alanlarında da çalışma faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Nakliyat alanında yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle hareket eden şirketimiz 15 yılın vermiş olduğu bilgi ve tecrübe deneyimi ile başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirlerarası eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Başlıca müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz arasında evden eve nakliyat, eşya depolama, parça eşya taşımacılığı, uluslar arası nakliyat, asansör kiralama olmak üzere bir çok alanda çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Son model kapalı çelik kasa taşımacılık araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile tüm Türkiye’nin lojistik ve depolama hizmetlerinde sizlere kaliteli, hesaplı, sigortalı olarak çözümler üretmekteyiz.

Günümüz koşullarında depolama ve lojistik alanında eşyaların güvenliği ve konforlu bir şekilde taşınması oldukça önem arz etmektedir. Ankara’da 8500m2 kapalı alan içerisinde kurulmuş olan oda tipi depolarımızda sigorta güvencesi altında depolamaktayız. Firmamızda depolanan tüm eşyalar sigorta güvencesi altında korunmaktadır. Sigortanın kapsamı hakkında bilgi verecek olursak eğer yangın, deprem, sel, su baskını, terör, hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı sigorta güvencesi altındadır.

Depolama şirketimiz yukarıda belirtmiş olduğumuz hususları temel alarak müşteri memnuniyeti odaklı anlayış içerisinde hareket edip depolama ve taşımacılık sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Biz Sizi Arayalım?

Esyadepolama.org © Birlik Depolama Bir Destan Taşımacılık İştirakidir.