• (0312) 332 16 96 pbx
  • (0506) 700 39 28 gsm

Nakliye ve Taşıma

Nakliye ve Taşıma

Nakliye ve taşımaBirlik depolama olarak sizlere kusursuz düzeyde eşya taşımacılığı serüveni yaşatmaktayız. Müşterilerimizin nakliye ve depolama ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına son model kapalı çelik kasa taşımacılık araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirlerarası eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.

10 Adet son model kapalı çelik kasa taşımacılık aracımız ile sizlerin her türlü nakliye ihtiyacınızda yanınızdayız. Araçlarımızın hepsi firmamıza ait olup sadece taşımacılık işleri için dizayn edilmiş araçlardan oluşmaktadır. Araçlarımızın iç kısamı mobilya ahşap malzemelerle donatılmış olup dış aksamı çelik malzemeden oluşum göstermektedir. Bu araçlarda taşınan eşyalarda kesinlikle zarar ve ziyan durumları kesinlikle oluşmamaktadır.

Nakliye işleri öncesinde ücretsiz olarak ekspertiz tespiti sağlanarak taşınma gününüzde hiçbir ekipman, malzeme ve personel aksatılmadan taşınma gününde her şey hazırda bekletilir. Eksper eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek tüm eşyaların envanter listesini çıkarır. Çıkarılan eşya listesine uygun olan personel miktarı, araç boyutu, kullanılacak olan malzemeler, asansörlü taşıma ekipmanları gibi malzemeler önceden belirlenerek nakliye gününde sizlere kusursuz olarak hizmet verilmesi planlanır.

Nakliye tarihinizde eşyalarınızın hepsi uygun ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketleme işlemi yapılır. Tüm paketlenen eşyalar ister yeni ev adresinize veya Birlik Depolama’nın deposuna götürülmek üzere yola çıkar.

Biz Sizi Arayalım?

Esyadepolama.org © Birlik Depolama Bir Destan Taşımacılık İştirakidir.