• (0312) 332 16 96 pbx
  • (0506) 700 39 28 gsm

Ofis Eşya Depolama

Ofis Eşya Depolama

Ofis eşya depolamaGünümüzde insanlar bir çok nedenden dolayı depolama hizmeti almaya ihtiyaç duyarlar. Kimi zaman yeni bir ofis açılacağı veya kapanacağı zaman eşyaların bir başka yerde muhafaza edilmesi gerekebilir. Birlik Depolama olarak müşterilerimizin her türlü depolama ihtiyacından profesyonel çözümler üretmeyi sağlamaktayız.

Ofis eşyası depolama öncesinde ücretsiz eksperimiz ofisinize gelerek tüm eşyalarınızı inceler. Yapılan inceleme ile kaç kişilik personelin görev alacağı, eşyalarınızı taşıyacak kamyonun belirlenmesi, hangi ambalaj malzemelerinin kullanılacağı gibi pek çok seçenek önceden değerlendirilerek depolama yapılacağı gün her şey önceden hazırda bekletilir.

Ofis tipinde bulunan eşyalar depoya gideceği gün ilk olarak personellerimiz tarafından demonte edilir. Demonte edilen parçalar özel ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketleme işlemi yapılır. Genellikle paketleme işlemleri için kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında havalı naylon, kraft kağıt, streç, bant, ip, koli, köpüklü karton koli vb. malzemeler kullanarak paketleme işlemi yapmaktayız. Tüm eşyalar paketlenme işlemi sağlandıktan sonra personellerimiz tarafından aracımıza yüklenir ve depomuza götürülmek üzere yola çıkar.

Depomuza gelen eşyalar müşterimizin gözetiminde personellerimiz tarafından eşyalar önceden belirlenmiş olan boş odaya yerleştirilmesi yapılır. Tüm eşyalar odaya yerleştirilmesi yapıldıktan sonra odanın kapısı mühürlenir ve kimse tarafından asla açılmaz. Eğer müşterimiz odaya yerleştirilen eşyalarda ihtiyaç duyulması halinde personellerimiz tarafından istenilen eşya çıkarıp müşterimiz tarafından kullanabilir.

Ofis tipi eşyaların depolanmasında kaliteli ve güvenilir yerlerin tercih edilmesiyle başlar. Birlik eşya depolama firması olarak kamera kayıtlı, güvenlikli ve sigorta bir ortam içerisinde eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza etmekteyiz. Ofis eşya depolama hizmetlerimiz hakkında müşteri temsilcimizden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım?

Esyadepolama.org © Birlik Depolama Bir Destan Taşımacılık İştirakidir.