• (0312) 332 16 96 pbx
  • (0506) 700 39 28 gsm

Paketleme ve Ambalaj

Paketleme ve Ambalaj

PaketlemeBirlik depolama olarak nakliye ve taşınma öncesinde doğru ambalajlama malzemeleri kullanarak eşyalarınızı en iyi düzeyde, birinci sınıf ambalajlama malzemeleriyle paketliyor ve istediğiniz adrese kusursuz olarak teslimini sağlıyoruz. Nakliye işlemleri öncesinde taşınacak olan eşyaların her biri doğru ambalajlama malzemeleri kullanarak paketlenmesi gerekmektedir. İyi düzeyde paketlenmeyen eşyalarda bir takım zarar ve ziyan durumları oluşabilmektedir.

Kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında havalı naylon, kraft kağıt, streç, karton koli, mukavva, askılı elbise dolabı vb. malzemeler kullanarak eşyalarınızı paketleme işlemi sağlamaktayız. Eşyanın taşınma sırasında zarar görmemesi için kullanılan tüm paketleme malzemeleri birinci sınıf olması ve ilk defa sıfır düzeyde ambalaj malzemesi olması gerekmektedir.

Eşyaların ambalajı yapılmadan önce ilk olarak yapmış olduğumuz işlem demonte işlemidir. Çünkü kapıdan zor geçen, taşınma sırasında zorluk yaratacak eşyalarda bir takım hasar durumu oluşabilmektedir. Bunların hiç birinin olmaması için firmamız bünyesinde çalışan maaşlı, sigortalı personeller tarafından mobilya bazlı olan eşyalar birbirinden dikkatli şekilde ayrılır bu aşama tamamlandıktan sonra paketleme aşamasına geçilir.

Kullanılacak olan paketleme malzemeleri doğru eşyalarda kullanılması oldukça önem arz etmektedir. Firmamız Birlik eşya depolama olarak genellikle ev türündeki eşyaları depolamış olduğumuzdan dolayı yılların katmış olduğu deneyim ve tecrübelerden dolayı bir eşya nasıl iyi düzeyde paketlenir çok iyi şekilde biliyor ve uyguluyoruz.

Birlik eşya deposu firması olarak sizlere sadece depolama hizmeti vermekle kalmıyor aynı zamanda evden eve nakliyat, ofis büro taşımacılığı, şehir içi şehir dışı nakliyat, parça eşya taşımacılık ve asansörlü evden eve nakliyat gibi pek çok alan içerisinde titizlik ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Biz Sizi Arayalım?

Esyadepolama.org © Birlik Depolama Bir Destan Taşımacılık İştirakidir.